עמוד נחיתה או דף נחיתה הוא דף אינטרנטי פרסומי בעל טקסט מכירתי שהמטרה העיקרית שלו היא לייצר פניות מלקוחות פוטנציאליים. על דף הנחיתה להיות ממוקד מטרה ולכן יש להגדיר מהי מטרתו מבעוד מועד (מכירות, שיתוף מידע, גיוס שחקנים לפרסומת, פרסום מסיבה וכדומה).

קיימים מספר מאפיינים שחשוב שיהיו בדף נחיתה:

  • עיצוב - העיצוב של דף הנחיתה הוא לב העניין. מחקרים מוכיחים כי לאדם הממוצע לוקחות שלוש שניות להחליט האם הוא מתחבר לעמוד הנחיתה, או לא. זהו חלון ההזדמנויות שיש לנו להשפיע על הגולש, והעיצוב הוא הגורם העיקרי שיעזור לנו לנצל את חלון ההזדמנויות הזה כראוי.
  • כותרות ברורות - על הכותרות בעמוד להיות מנוסחות באופן ברור וחד משמעי ועליהן להעביר מסר ברור, בדרך כלל סלוגן קליט.
  • הסברים - על הגולש בעמוד להבין מהו העמוד שהוא נמצא בו, ובמה הוא עוסק. על עמוד הנחיתה לספק לו הסברים מעמיקים על המוצר/השירות ועל יתרונותיו על פי פתרונות אחרים בשוק. עם זאת, ההסברים לא אמורים להיות ארוכים מידי ולהוציא לגולש את החשק להמשיך לגלוש בעמוד הנחיתה.
  • תמונות - שיבוץ תמונות להמחשה בעמוד הנחיתה יתרום מאוד לעניין שיביע הגולש בדף, וייתן נופך מקצועי לעמוד הנחיתה ולמפרסם.
  • קישורים - על עמוד הנחיתה לקשר את הגולש למידע נוסף ומפורט יותר אודות המוצר/השירות בו הוא מתעניין. נוסף על כך, נהוג לקשר את דף הנחיתה לאתרו של המפרסם, ולדפים שלו ברשתות החברתיות (במידה ויש לו).

מה ההבדל בין אתר אינטרנט לעמוד נחיתה?

דף נחיתה, כשמו כן הוא, דף אחד המציג נושא אחד מרוכז, בדרך כלל הצגת המוצר הנמכר, או השירות הנמכר. אתר, לעומת זאת, הוא אוסף של דפים - חלקם אינפורמטיביים (דפים המוסרים מידע כללי), וחלקם מכירתיים (דפים שמטרתם למכור מוצר או שירות).

אתר אינטרנט חשוב לא פחות לעסקים, אך דף הנחיתה מאפשר לנו שליטה רבה יותר במשתמש ובפעולות שהוא עושה. כלומר, אם באתר רגיל עומדות בפני הגולש אפשרויות רבות ומקומות רבים להיכנס אליהם, דף הנחיתה מצמצם מאוד את אפשרויות הבחירה של הגולש ולמעשה מכוון אותו כך שיעשה את הפעולה הספציפית שהמפרסם מעוניין שהוא יבצע (השארת מספר טלפון, השארת כתובת דואר אלקטרוני, רכישה, וכדומה).

לנו ב-AssafMedia נסיון רב שנים בעיצוב ובניית עמודי נחיתה עבור לקוחות מכל קצוות הקשת המקצועית. אנו נעצב, ונבנה עבורכם עמוד נחיתה ייחודי ומרהיב, המשקף באופן הטוב ביותר את המוצר/השירות המפורסם, ומשרת את המטרות שהוגדרו מראש באופן היעיל ביותר.