קב' AssafMedia מפעילה בית תוכנה המוביל בתחומו. בית התוכנה מתמחה בפיתוח תוכנה, פיתוח משחקים, פיתוח אפליקציות ופיתוח אתרי אינטרנט, בהתאמה אישית, לכל דורש ובכל הקף.

אנו ב- AssafMedia מעניקים מגוון מלא של שירותים עסקיים מבוססי טכנולוגיה!

המותג AssafMedia הוקם עוד בשנת 2003, ובשנת 2009 החל לפעול בית התוכנה, המציע את שירותיו לעסקים ולפרטיים במטרה לייצר מרכז קנייה אחד (one stop shop) המרכז את כל תחומי פיתוח התוכנה, המדיה והאינטראקטיב ובכך הלקוח נהנה מהיתרון של מוצר אחד בעבודה מול ספק אחד עם אחריות אחת.

לכן, אסף מדיה מעסיקים מומחים רבים בתחומים שונים על מנת ליצור חווית קנייה ייחודית בכל אחד מתחומי הפעילות שלנו בין אם באפיון המוצר תוך הקשבה לצורכי הלקוח, בין אם בתכנון ועיצוב וחוויית ממשק משתמש (UI/UX) תוך מתן דגש על ממשק ידידותי, נקי ואטרקטיבי, בין אם בשלבי הפיתוח השונים: פיתוח תוכנה, פיתוח משחק, פיתוח אפליקציות, בניית אתרים באינטרנט, בין אם בשלבי הבדיקה (QA) ועד לסיום העבודה והגשתה ללקוח.

ההליך כולו מלווה על-ידי מנהל תיק לקוח אשר דואג כי לאורך כל הדרך יתייחסו לכל נקודה, גם לקטנה ביותר והלקוח יקבל את השירות ברמה הגבוהה ביותר!

כל האיכויות במקום אחד: קריאייטיב, עיצוב גרפי, פיתוח תוכנה, פיתוח משחקים - כל אלו הן רק חלק קטן ממה שתוכל לקבל אצלנו כלקוח

קב' AssafMedia שמה לה למטרה להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוח ע"י כח אדם מקצועי, מיומן ואמין.  לכן, אנו מספקים באופן שוטף שירותי פיתוח תוכנה, פיתוח ישומים, פיתוח משחקים, פיתוח Web ומיקור חוץ לחברות המובילות בישראל ולמותגים המובילים בעולם.

אנו שואפים למצוינות ולכן אנו משקיעים רבות בלמידה ובמעקב אחר התפתחות הטכנולוגיה ואנו יותר מגאים להציע ללקוחותינו את הטכנולוגיות החדשות ביותר ואת הערך הגבוה ביותר ללקוח.

מתוך ניסיוננו בהבנת התפיסה הטכנולוגית וכיצד היא תתפתח אנו נשאף להציע ללקוחותינו פיתוח תוכנה אשר אינו מבוסס מע' הפעלה, אנו נשאף להציע טכנולוגיית ענן על-מנת שהמידע החשוב והרלוונטי ישמר בכל מכשיר ובקלות

AssafMedia רואים ערך עליון באספקת השירות האיכותי ביותר ללקוחותינו כאשר המוצרים והשירותים שלנו מותאמים ב-100% לצורכי הלקוח תוך התחשבות בממשק ידידותי, מהירות שיא ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר אנו נעשה הכל לשביעות רצונך המלאה.

גם אנחנו מעת לעת לקוחות של הספקים. לקוחות ממש כמוכם. גם אנחנו רוצים שיתייחסו אלינו כלקוחות בהגינות, יספקו לנו את המוצר הטוב ביותר, במחיר הוגן ובהצמדות ללוח הזמנים שהוגדר

לכן, אנו רואים ערך עליון בצורך לשים את איכות השירות ואיכות המוצר בראש סדר העדיפויות ופועלים באופן תמידי לשיפור חוות הלקוח.

אנו ב-AssafMedia יזמנו והובלנו לאורך השנים פיתוחים יצירתיים בטכנולוגיות חדשות ויחודיות כאלו אשר הוו השראה לכלל השוק בתחומים רבים תוך הקפדה על כח אדם איכותי.

לאורך השנים עבדנו עם המותגים המובילים בישראל ובעולם ועדיין שמרנו על צביוננו כעסק קטן, משפחתי צעיר וסקרן

הא ורק שתדעו...

אנחנו חולים על משחקים וגאג'טים! יש לנו 2 באזרים ענקיים שאפשר לשחק איתם סמסונג-רן, 2 רחפנים שנשלטים מהטלפון, משטח ריקוד שאפשר לשחק עליו את הסנייק שלנו, מגה-סון, סופר נינטנדו והיד עוד נטויה... רק אומרים… כך שכשתבואו לבקר אותנו, יש סיכוי גדול שתפסידו לאחד מהחבר'ה שלנו בסופר מריו (כמובן שסופר מריו-3, Battle game)