הרשת החברתית פייסבוק הינה הרשת החברתית הגדולה בישראל, ובעולם. יש בה מעל לחצי מיליון אפליקציות ודפי מותג. הנוכחות בפייסבוק, הן באמצעות דפים, והן באמצעות אפליקציות היא בגדר חובה עבור כל עסק המעוניין לפרסם את עצמו בתוך כותלי הרשתות החברתיות.

מהי אפליקציית פייסבוק?

אפליקציה בפייסבוק היא מעין מיני-תוכנה שבאפשרותה לבצע פעולות שונות על המשתמש, ומטעמו. האפליקציה נוגעת בתחומי חיים שונים: משחקים, הכרויות, עסקים, שיווק, מכירות וכדומה.

אפליקציות ייעודיות בפייסבוק הן בעצם תוכנות המוטמעות בתוך אתר הפייסבוק ובהן הכל אפשרי. האפליקציות האלה מאפשרות למפרסם ליצור עמוד אינטראקטיבי ומהנה לשימוש כך שיוכל להעביר את המסרים השיווקים שלו בדרך היעילה והאפקטיבית ביותר.

מה ההבדל בין דף בפייסבוק לאפליקציה בפייסבוק?

בראש ובראשונה מבנהו של דף הפייסבוק זהה למבנהו של דף הפרופיל של המשתמש הרגיל בפייסבוק - Timeline. הוא מאפשר לך לפרסם סטטוסים ועדכונים, להעלות תמונות וכדומה. לעומת זאת, המבנה של האפליקציה בפייסבוק לא מוגדר בברירת מחדל. הוא מאפשר לך לעצב ולכתוב בה מגוון רחב של אפליקציות כמעט ללא ההגבלה.

גם המטרות של דף בפייסבוק שונות מהמטרות של אפליקציה בפייסבוק. דף בפייסבוק מטרתו היא להשאיר את המעריצים של הדף מעודכנים בפעילות השוטפת של החברה, לפרסם הודעות על קיומם של אירועים וכו'. לעומת זאת, המטרות של אפליקציה בפייסבוק הן רבות ומגוונות: פיתוח משחקים להנאת הקהל הרחב, פיתוח משחקים שמטרתם קידום מוצר או שירות, אפליקציות המספקות מידע אודות מוצר/שירות/מצב וכדומה. ניתן לפתח אפליקציה לפייסבוק לכל צורך!

אפליקציות בפייסבוק, בדיוק כמו כל אמצעי פרסום ושיווק אחר, יכולים לשמש כקרש קפיצה על תוך עולם שלם של משתמשים - בעצם לקוחות פוטנציאלים, ולעזור למפרסם להציג את שירותיו ויתרונות מוצריו לאותם המשתמשים. עיצוב נכון של האפליקציה, הגדרה מדוייקת של מטרותיה, מדידת אחוז ההצלחה וביצוע שינויים במידת הצורך, פרסום נכון ויעיל בתוך הפייסבוק ומחוצה לו - שילוב נכון של האלמנטים האלה הוא המפתח להצלחה של אפליקציה בפייסבוק.

ומה בדבר אפליקציות מוכנות מראש?

החברות הבונות קטלוג של אפליקציות מוכנות מראש ומהן צריך לבחור, לא משקיעות זמן ומחשבה בעיצוב אפליקציה שתתאים לך בדיוק, כמו כפפה ליד. אם תבחר באפליקציה מוכנה מראש, תאלץ להתאים את היד לכפפה. זה אבסורד לא?

אנחנו ב-AssafMedia נעצב עבורכם את האפליקציה המושלמת, ונבנה תוכנית מסודרת ואחראית, שהעמידה בה בצורה עקבית מבטיחה תוצאות מושלמות. לנו שנים של ניסיון בתחום הניהול והשיווק במדיות החברתיות ואנו נוודא כי האפליקציה שלכם תוכיח את עצמה כיעילה ומשתלמת.